Ders Programı

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Diş Protez Teknolojisi Programı 1. Sınıf      

2016-2017/Bahar Yarıyılı Haftalık Ders Programı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ 1. SINIF /2016-2017 BAHAR
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50 DPR 106

Hareketli Protezler  II

DT.Mustafa YILDIZ

D 203

 
09:00-09:50 LAB (1.GRUP DPR 106

Hareketli Protezler  II

DT.Mustafa YILDIZ

D 203

DPR 102

Sabit Protezler I

DT.Sezer ATAL

TOPLANTI

  LAB (3.GRUP
10:00-10:50 LAB (1.GRUP   DPR 102

Sabit Protezler I

DT.Sezer ATAL

TOPLANTI

DPR 120

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Arif AKSOY

Amfi

LAB (3.GRUP
11:00-11:50 LAB (1.GRUP   DPR 102

Sabit Protezler Mesleki Uyg.

DT.Sezer ATAL

TOPLANTI

ADS 120

İş Sağlığı ve Güvenliği

ÖĞR.GÖR. Arif AKSOY

Amfi

LAB (3.GRUP
ÖĞLE ARASI
13:00-13:50 LAB (2.GRUP DPR 118

Ağız ve Diş Anatomisi

DT.Önder TAŞAN

Amfi

TÜRK DİLİ II

(UZEM)

LAB (4.GRUP
14:00-14:50 LAB (2.GRUP DPR 118

Ağız ve Diş Anatomisi

DT.Önder TAŞAN

Amfi

TÜRK DİLİ II

(UZEM)

LAB (4.GRUP
15:00-15:50 LAB (2.GRUP   DPR 116

Hastalık Bilgisi

DT.Ali SARAÇ

D 203

LAB (4.GRUP
16:00-16:50 DPR 116

Hastalık Bilgisi

DT.Ali SARAÇ

D 203

2016-2017/Bahar Yarıyılı Haftalık Ders ProgramıSağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Diş Protez Teknolojisi Programı 2. Sınıf    

DİŞ PROTEZ 2. SINIF/2016-2017 BAHAR
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50 DPR 102

Hassas Tutucular

DT.Sezer ATAL

D 301

ADS 218

Kalite Yönetim Sistemleri

ÖĞR.GÖR. Arif AKSOY

             D 201

 

DPR 204

Porselen Protezler II

DT.Ali SARAÇ

D 203

09:00-09:50  

 

DPR 102

Hassas Tutucular

DT.Sezer ATAL

D 301

ADS 218

Kalite Yönetim Sistemleri

ÖĞR.GÖR. Arif AKSOY

D 201

 

DPR 204

Porselen Protezler II

DT.Ali SARAÇ

D 203

10:00-10:50 ATATÜRK İLK. TARİH II (UZEM)  

DPR 202

Hareketli Protezler  III

DT.Mustafa YILDIZ

D 201

LAB (1. GRUP LAB (2. GRUP DPR 208

İşletme Yönetimi II

ÖĞR. GÖR. Güneşhan HACISALİHOĞLU

Toplantı Salonu

11:00-11:50 ATATÜRK İLK. TARİH II (UZEM)  

DPR 202

Hareketli Protezler  III

DT.Mustafa YILDIZ

              D 201

    LAB (1. GRUP LAB (2. GRUP DPR 208

İşletme Yönetimi II

ÖĞR. GÖR. Güneşhan HACISALİHOĞLU

Toplantı Salonu

ÖĞLE ARASI
13:00-13:50 DPR 212

Çiğneme Fizyolojisi

DT.Mustafa YILDIZ

D 105

LAB (1. GRUP LAB (2. GRUP FİNALLERDEN 2 HAFTA ÖNECE LABORATUVAR SÖZLÜSÜ VE UYGULAMA MATERYALLERİ İLE BİTİRME NOTLARININ VERİLMESİ (25 MAYIS 2016)
14:00-14:50 DPR 212

Çiğneme Fizyolojisi

DT.Mustafa YILDIZ

D 105

LAB (1. GRUP LAB (2. GRUP
15:00-15:50 LAB (1. GRUP LAB (2. GRUP
16:00

16:50